Paveiktais: ikgadēja kampaņas koncepcijas pilnveide, ciešs darbs ar sadarbības partneriem, ārstiem un reģionālajiem vēstnešiem, materiālu izveide, plaša spektra attiecības ar plašsaziņas līdzekļiem, reklāmas kampaņas izveide, pasākumu un preses konferenču rīkošana, gājiens “Ejam kopā, lai dzīvotu!”.

Kopš 2013. gada tiek īstenota kampaņa “Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!”, ko rīko Latvijas Basketbola savienība un krūts vēža pacientu atbalsta biedrība “VITA”. Jau tradicionāli ik gadu aprīlī un maijā sievietes tiek mudinātas rūpēties par savu veselību, veicot krūšu pārbaudes, notiek Krūšu veselības diena pie Brīvības pieminekļa un gājiens “Ejam kopā, lai dzīvotu!” uz labdarības basketbola spēli. Kampaņas ietvaros ir aktivizēta reģionālo vēstnešu kustība – tās ir sievietes no visas Latvijas, kuras brīvprātīgi informē un izglīto citas sievietes visā Latvijā par nepieciešamību regulāri pārbaudīt krūšu veselību.

https://onko.lv/lv/kruts-vezis/kampana-2018/

Pieredze, zināšanas un spēja sajust cilvēkus bagātina mūs un paver iespējas īstenot ne tikai projektus, kas ir tieši saistīti ar veselību, bet arī citām sabiedrībai nozīmīgām tēmām.

Kontakti
Adrese:
Brīvības iela 23, Ogre, LV-5001
Tālrunis:
+371 29205454

© 2020 All rights reserved. SIA Divi Gani