Kas vecākiem var būt svarīgāks par bērna veselību? Visi vecāki vēlas, lai viņu bērni augtu lieli, stipri un veseli. Bērna augšana ir bērna vispārējās veselības spogulis, tāpēc lai pievērstu vecāku un līdzcilvēku uzmanību bērna veselīgai attīstībai, kopā ar Latvijas Pediatru asociāciju un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu, mēs jau kopš 2010. gada ik septembri organizējam bērnu veselīgai augšanai veltītu pasākumu “Audz liels, stiprs un vesels”.

2018. gada 8. septembrī Rīgas Zooloģiskajā dārzā, speciāli aprīkotā teltī, nu jau astoto gadu ikviena ģimene tika aicināta pārliecināties par savu bērnu auguma un svara atbilstību vecumam pie Bērnu klīniskās universitātes medmāsām, saņemt informatīvus bukletus, kā arī iespēju konsultēties par bērna attīstību pie kvalificētiem speciālistiem.

Projekta ietvaros, sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes vadošo endokrinoloģi Dr. Ivetu Dzīvīti Krišāni, esam izveidojuši arī portālu esaugu.lv, kas veltīts dažādiem ar bērnu augšanu saistītiem jautājumiem. Ikviens vecāks ir aicināts izmantot esaugu.lv augšanas kalkulatoru, kurā iespējams sekot līdzi sava bērna veselīgai attīstībai ikdienā.

http://esaugu.lv/site/

Pieredze, zināšanas un spēja sajust cilvēkus bagātina mūs un paver iespējas īstenot ne tikai projektus, kas ir tieši saistīti ar veselību, bet arī citām sabiedrībai nozīmīgām tēmām.

Kontakti
Adrese:
Brīvības iela 23, Ogre, LV-5001
Tālrunis:
+371 29205454

© 2020 All rights reserved. SIA Divi Gani