Notiek fotokonkurss “Veselīga Latvija”

Fotogrāfi un fotogrāfijas entuziasti tiek aicināti piedalīties fotokonkursā “Veselīga Latvija”. Konkursa dalībnieku uzdevums ir attēlot fotogrāfijās savu redzējumu par veselīgu un aktīvu Latvijas iedzīvotāju ilgtspējīgas, drošas, ērtas un pacientam draudzīgas veselības aprūpes sistēmas centrā.

Konkursā iesniegtās fotogrāfijas vērtēs žūrija, vērtēšanā tiks ņemta vērā autora radošā ideja, darba oriģinalitāte, iesūtītā materiāla tehniskā kvalitāte un atbilstība konkursa tēmām. Piecu izvēlēto fotogrāfiju autori tiks apbalvoti, kopējais balvu fonds ir 500 eiro.

Labākās fotogrāfijas tiks ievietotas topošajā Pasaules Veselības organizācijas Eiropas reģionālā biroja pārstāvniecības Latvijā interneta vietnē.

Konkursu organizē sabiedrisko attiecību kompāniju “Divi gani” sadarbībā ar PVO pārstāvniecību Latvijā. Fotogrāfijas iespējams iesniegt līdz 28. februārim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu https://ej.uz/fotokonkurssveselībalatvijā.

Plašākai informācijai:

Sabiedrisko attiecību kompānijas “Divi gani” projekta koordinatore Laura Vanaga

[email protected]

Pieredze, zināšanas un spēja sajust cilvēkus bagātina mūs un paver iespējas īstenot ne tikai projektus, kas ir tieši saistīti ar veselību, bet arī citām sabiedrībai nozīmīgām tēmām.

Kontakti
Adrese:
Brīvības iela 23, Ogre, LV-5001
Tālrunis:
+371 29205454

© 2020 All rights reserved. SIA Divi Gani