Noslēdzoties fotokonkursam “Veselīga Latvija”, izvēlētas piecas labākās fotogrāfijas Pasaules Veselības organizācijas (PVO) pārstāvniecības Latvijā interneta vietnei. Par pašu labāko atzīta tirgus fotogrāfija ar sievieti Kurzemes novada Rucavas tautas tērpā un pieskaņotā sejas maskā, kuras autors ir liepājnieks Normunds Kaprano.

No 21 dalībnieka iesūtītajām 138 fotogrāfijām pirmo vietu ieguvusi Normunda Kaprano fotogrāfija “Tirgošanās”, 2. vietu – “Rudens fiziskās aktivitātes”, kuras autors ir Andris Vētra; Juris Bērziņš-Soms ir autors fotogrāfijām, kuras ieguvušas 3. un 4. vietu – “Spēks un izturība Ventas rumbas platumā” un “Ikvienā ir spēks”; piektās labākās fotogrāfijas – “Pilsēta kustībā” – autors ir Aivis Stračinskis.

“Es neuzskatu, ka esmu profesionālis. Ir daudzas lietas, kas man vēl būtu jāiemācās, un es arī tiecos pēc tā. Man ir izaicinājums atrast savu rokrakstu, vienlaikus pieturoties pie klasiskām vērtībām. Esmu Liepājas Tautas fotostudijas “Fotast” biedrs,” par sevi stāsta liepājnieks Normunds Kaprano.

Fotokonkurss “Veselīga Latvija” tika rīkots, lai izvēlētos fotogrāfijas topošajai PVO Eiropas Reģiona pārstāvniecības Latvijā interneta vietnei, un tēmu loks, kurā fotogrāfi tika aicināti iekļauties ar savu radošo redzējumu, bija veselīgs un aktīvs dzīvesveids, uz pacientu vērsta integrēta veselības aprūpe, kā arī cilvēkresursu un prasmju pilnveide. Visplašāk iesūtītajās fotogrāfijā tika pārstāvēta veselīga un aktīva dzīvesveida tēma.

Foto konkursu “Veselīga Latvija” organizēja sabiedrisko attiecību aģentūra “Divi gani” sadarbībā ar PVO pārstāvniecību Latvijā.

Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir 1-vieta-Bilde121-1024x683.jpg
1.vieta – “Tirgošanās”, autors – Normunds Kaprano
Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir 2-vieta-Bilde48-1024x683.jpg
2.vieta – “Rudens fiziskās aktivitātes”, autors – Andris Vētra
Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir 3-vieta-Bilde31-1024x681.jpg
3.vieta – “Spēks un izturība Ventas rumbas platumā”, autors – Juris Bērziņš–Soms
Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir 4-vieta-Bilde21-1024x683.jpg
4.vieta – “Ikvienā ir spēks”, autors – Juris Bērziņš–Soms
Šim attēlam ir tukšs alt atribūts; faila nosaukums ir 5-vieta-Bilde83-1024x688.jpg
5.vieta – “Pilsēta kustībā”, autors – Aivis Stračinskis

Pieredze, zināšanas un spēja sajust cilvēkus bagātina mūs un paver iespējas īstenot ne tikai projektus, kas ir tieši saistīti ar veselību, bet arī citām sabiedrībai nozīmīgām tēmām.

Kontakti
Adrese:
Brīvības iela 23, Ogre, LV-5001
Tālrunis:
+371 29205454

© 2020 All rights reserved. SIA Divi Gani